Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
     
  A 2011. június 19-én, a debreceni Kenguru Tánc- és Sportegyesület szervezésében megrendezett akrobatikus rock and roll háziversenyen, Junior lányformáció "B" kategóriában, a Vadangyalok csapat tagjaként, Tóth Luca, iskolánk 2. osztályos tanulója 3. helyezést ért el.
   
     
  2011. június 14. Az Apáczai Kiadó által hirdetett Apáról fiúra című országos kompex tanulmányi versenyen vett részt: Antal Dániel, Antal Domonkos, Sinka Szilvia 4. osztályos tanuló.
     
  2011. június 14. Sinka László 2. osztályos tanuló, Sinka Szilvia 4. osztályos tanuló az Apáczai Kiadó és a SZIVÁRVÁNY gyermeklap által hirdetett Természetismeret, Matematika, Kis nyelvész országos tanulmányi versenyen vett részt.
   
     
  2011. május 8-án, a szedresi Lovasudvarház és a Garai János Általános Iskola és AMI által közösen meghirdetett III. Országos lovas rajz- és fotópályázaton Sinka László 2. osztályos tanulónk "Pompás-díjban" részesült.
     
  A 2011. május 7-én, a debreceni Kenguru Tánc- és Sportegyesület szervezésében megrendezett akrobatikus rock and roll háziversenyen, Junior lányformáció B kategóriában, a Vadangyalok csapat tagjaként, Tóth Luca, iskolánk 2. osztály tanulója I. helyezést ért el, aranyérmet szerzett! Gratulálunk!
   
     
  A 2011. május 6-án, a mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola által szervezett Petőfi Labdarúgó Kupán iskolánk csapata is részt vett.
   

A csapat tagjai:

Popesko Robert, Aranyosi Erik, Szudár Benjámin, Tóth Dániel, Rácz Béla, Pekk Dávid, Pajó Zoltán, Popesko Davyd

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A mezőnyárádi Szederkényi Anna Általános Iskola által 2011. április 14-én megrendezett Szolnoky Jenő Váltófutóversenyen az alábbi eredményeket érték el iskolánk tanulói. Iskolánk Csapat összetettben 3. helyezést ért el.

A versennyel foglalkozó oldal a mezőnyárádi iskola oldalán.

Videó 1., Videó 2.

Alsó tagozatos lányok:

2. osztály 3. osztály
Csörgő Eszter Bántó Melitta
  Veres Emese
  Juhász Katinka
  Pajó Stella
4. osztály 5. osztály
Tóth Vanessza Tóth Krisztina
Székely Fanni Barta Orsolya
Kákóczki Izabella  
Fiúk
2. osztály 3. osztály
Holló Márk Gilányi Csongor
  Eperjesi Márk
  Lakatos Adrián
  Czapár Ferenc
4. osztály  
Baranyi Dominik  
Nagy Bence  
Tóth Patrik  
Nagy Ádám  
Tóth Dávid  
 
   
III. korcsoportos fiúk III. helyezés
Pajó Zoltán 5. o.
Balogh Péter 6. o.
Pekk Dávid 6. o.
Rácz Béla 6. o.
Tanaszi Gergő 6. o.
 
III. korcsoportos lányok IV. helyezés
Hegyi Virág 5. o.
Nagy Dominika 5. o.
Tóth Vivien 6. o.
Préda Jessica 6. o.
 
IV. korcsoportos fiúk III. helyezés
Aranyosi Erik 8. o.
Baranyi Ádám 8. o.
Dobó István 8. o.
Koncz Kristóf 8. o.
Popesko Robert 8. o.
Tóth Dániel 8. o.
Tóth Tamás 8. o.
 
IV. korcsoportos lányok V. helyezés
Fórizs Alexandra
Simon Kinga
Dobó Bettina
Török Adrienn
Pásztor Loretta
     
  A 2011. március 26-án, a debreceni Kenguru Tánc- és Sportegyesület szervezésében Mezőkövesden rendezett akrobatikus rock and rol háziversenyen, Junior lányformációs "B" kategóriába, a Vandangyalok csapat tagjaként Tóth Luca, iskolánk 2. osztályos tanulója 2. helyezést ért el.
   
     
 

A 2011. március 4-én, a mezőnagymihályi Arany János Általános Iskolában megrendezésre került TÉLI-KUPA labdarúgó kupán iskolánk csapata III. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai:

 

3. osztály: Czapár Ferenc, Lakatos Adrián

4. osztály: Nagy Bence, Antal Dániel, Antal Domonkos, Baranyi Dominik, Tóth Dávid, Nagy Dávid

     
  2011. február 4-én a mezőnyárádi Szederkényi Anna Tagiskola által rendezett angol mini nyelvvizsgán Aranyosi Erik, 8. osztályos tanuló sikeresen vett részt.
     
 

A 2011. január 15-én, Mezőkövesden, Diákolimpia keretében rendezett Körzeti Sakkversenyen iskolánk alábbi tanulói vettek részt:

2. osztály: Juhász Bálint, Holló Márk, Csörgő Eszter

3. osztály: Lakatos Adrián, Lénárt Balázs, Kévés Adrián

6. osztály: Holló István, Koncz Patrik, Bozsik Tamás

7. osztály: Tornyos Tamás

    Betegség miatt hiányzik a képről:

Farkas András 5. osztály, Baranyi Ádám 7. osztály,

Hajdú Roland 7. osztály

 

Eredmények:

Csörgő Eszter 2. osztály - 4. hely

Kévés Adrián 3. osztály - 6. hely

Bozsik Tamás 6. osztály - 7. hely

 

Csapat:

- alsós fiúk: 4. hely

(Juhász Bálint, Lakatos Adrián, Lénárt Balázs)

- felsős fiúk: 4. hely

(Holló István, Tornyos Tamás, Farkas András, Bozsik Tamás)

     

 

 

Iskolánk csapata is részt vett a mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskolában rendezett Keresztes Kupa Teremlabdarúgó Tornán.

A csapat tagjai:

Baranyi Ádám 7. osztály, Rácz Béla, Pekk Dávid 6. osztály, Pajó Zoltán, Popesko Dávid, Tóth István 5. osztály

   
     
  A 2010. december 18-án a debreceni Kenguru Tánc- és Sportegyesület szervezésében megrendezett  arkobatikus rock and roll háziversenyen a Vandangyalok csapat tagjaként, Children "B" kategóriában Tóth Luca, iskolánk 2. osztályos tanulója 2. helyezést ért el.
   
     
  2010. december 13-án a mezőnyárádi Szederkényi Anna Általános Iskola által rendezett Luca napi fonálfűrész versenyen Nagy István Gábor 8. osztályos tanúlónk II. helyezést ért el.
   
     
 

2010. decemberében a Tappancs Suli Magazin OKOS LÉGY! Internetes közismereti versenyén iskolánk 5 csapata hibátlan megoldásával 255 pontot szerzett és könyvcsomagot nyert.

A Mókus csapat tagjai:

Barta Gergő, Barta Orsolya, Eperjesi Janka, Eperjesi Márk, Lakatos Zsófia

 

A Vuk csapat tagjai:

Ádám Martina, Holló Patrik, Bántó Melitta, Veres Emese, Szabó Martina

 

A Háziállatok csapat tagjai:

Holló Márk, Tornyos Tibor, Prutek Klaudia, Horváth Héra, Tanaszi Csilla

 

A Bambi csapat tagjai:

Tóth Luca, Tóth Stella, Szentpéteri Tamás, Hágel Levente, Pajó Sztella

 

A Csodabogarak csapat tagjai:

Sinka Szilcia, Sinka László, Gábor Kristóf, Kerékgyártó Csaba, Kovács Szőcs Benedek

  Egyéniben könyvjutalmat kapott: Tóth Luca
     
 

2010. decemberében a TUDORKA magazin Ész-Race versenyén iskolánk Gepárd nevű csapata V. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Farkas András, Tari Patrik, Erdős Sándor, Lakatos Balázs, Schrádi Réka

     
 

2010. decemberében a TUDORKA magazin Ész-Race versenyén iskolánk Rosszcsontok nevű csapata II. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Sinka Szilvia, Sinka László, Gábor Imelda, Kerékgyártó Kata, Baranyi Gábor

     
 

2010. decemberében a TUDORKA magazin Ész-Race versenyén iskolánk  Matyórózsa nevű csapata I. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Barta Orsolya, Barta Gergő, Tóth Luca, Tóth Stella, Tóth Noémi

     

 

2010. szeptember 23. Kossuth Labdarúgó és Atlétikai Kupa Mezőkeresztes

 

Szentistván és Borsodivánka közös labdarúgó csapatának tagjai:

Aranyosi Erik, Holló Axel, Nagy István, Popesko Robert, Tóth Dániel,

Hajdú Roland, Pekk Dávid, Rácz Béla

Komlós Dávid, Koncz Tamás, Kovács István, Mezei Balázs, Bogdán Sándor

 

Atlétika, lányok, Szentistván:

Antal Veronika, Bán Gerda, Pásztor Loretta, Dobó Bettina, Fórizs Alexandra, Pajó Cintia

Borsodivánka:

Sánta Dina, Csizmadia Zsófia, Farkas Patrícia,

Bárány Dominika, Kovács Szabina

     

 

 

 

 

 

 

 

2010. szeptember 1-én a Budapesti Elektromos Művek Nyrt. (ELMŰ) és az Észak-magyarországi Áramszolgálató Nyrt. (ÉMÁSZ) általános iskolai programja és az Energia Suli égisze alatt meghirdetett sportmez Program keretében iskolánk focicsapata elnyert egy teljes garnitúra, egyedileg feliratozott sportmez felszerelést.

A csapat tagjai:

Aranyosi Erik, Popesko Robert, Holló Axel, Tóth Dániel, Tóth Tamás, Nagy István 8. osztály

Hajdu Roland, Pekk Dávid, Rácz Béla 6. osztály

Popesko Davyd, Pajó Zoltán 5. osztály

Antal Domonkos, Antal Dániel, Tóth Dávid, Baranyi Dominik, Nagy Ádám 4. osztály

     
 

2010. július 1-én a Kazinczy-alapítványi Bizottság a szentistváni István Király Általános Iskola beszédművelő körének vezetőjét a helyes és szép magyar beszédre nevelés terén végzett példamutató munkájáért és a kör tagjait a Magyar Rádió "Beszélni nehéz!" című adássorozatában való eredményes részvételéért

KAZINCZY-JUTALOMBAN részesítette.

A beszédművelő kör vezetője: Szőcsné Antal Irén tanárnő

A kör tagjai: Bán Gerda, Dobó Bettina, Erdős Szabina, Pásztor Loretta 8. osztályos tanulók

     
 

2010. június 28-án a TAPPANCS magazin által szervezett "OKOS LÉGY" közismereti versenyen vett részt iskolánk VUK csapata, ahol az eredményes részvételért mp3 lejátszókat kaptak ajándékba.

A csapat tagjai:

Ádám Martina, Bántó Melitta, Gilányi Csongor, Holló Patrik, Kévés Adrián 3. osztályos tanulók

     
 
     

 lap tetejére